| Palade_Danyel_1977 a întrebat:

Aș vrea sa cumpăr o mașină si vreau sa imi dati cate o idee, am un buget de 5000 de euro... Și inca o intrebare la vw pasat break motorul de 2.0 tdi are probleme? de preferat 1.9?

3 răspunsuri:
| bogdan456 a răspuns:

La 5000 de euro recomand audi a4 1.9 tdi, passat 1.9 tdi e mai bun decat 2.0 care e problematic

| farryx a răspuns:

La 5000 ai destule variante. Passatul e ok daca gasesti sub 200.000 km, iar motorizarea de 2.0 TDI e putin problematica. Se poate defecta mai tot timpul cate ceva, dar depinde de noroc. Audi A4 e mai rezistent. Am o Mazda 6 din 2008 aproape, sunt foarte multumit. Am schimbat doar distributia si cam atat. in rest totul e original si are 210. 000km. Foarte fiabila masina si arata si frumusel