| Danyklss a întrebat:

Salut, as vrea sa cumpar un atv de minim 200cc, pe care sa il folosesc pe drumuri pietruite si rar pe off road, ce credeti sa iau un atv de strada sau de off road? Tinand cont ca am gasit atv cu motor de 250cc si de strada si off road, iar cel off road e putin mai scump!

1 răspuns:
| RxTx a răspuns:

Nu te supara iti recomand unul cu cadru ca sa nu iti rupi coloana cand o sa pice peste tine.
exista atv-uri care au un cadru macar cateva tevi cand se rastoarna sa nu iti rupa gatul!