| catalin542000 a întrebat:

Salut, as vrea sa cumpar un cablu OBD II care sa fie compatibil cu programul VGS si de asemenea sa fie compatibil cu toate tipurile de masini din anul 2000 in sus pana la cele mai noi masini 2020.
În special sa imi meargă pe audi a6 c6 2006(masina pe care o detin).
De asemenea cablul respectiv vreau sa vada si sa citească toate datele si erorile posibile si "imposibile", nu vreau sa nimeresc un cablu care citeste ceva, dar nu altceva.

Am văzut foarte multe preturi pe net 40lei, 140lei si tot asa si nu sunt sigur care cablu este cel mai bun.
Nu vreau sa dau bani degeaba.
Poate stiti voi.

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Www.autodoc24.ro imposibil sa nu gasesti unul bun la ei