| AlexEddie a întrebat:

Salut,as vrea sa imi cumpar o motocicleta,mai exact un cross/enduro,desi as prefera cross, 125 sau 250 cmc,la un pret accesibil, undeva la 400 de euro si as mai dori un link cu echipament de motocicleta (casca,manusi,pantaloni, geaca etc) din nou la un pret accesibil.
Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| AlexEddie explică:

Numai daca cunosti pe cineva care are nevoie de bani si sa fie aproape de tine, ca la banii astia trebuie sa cauti si sa ai grija sa nu fie distrusawinking

2 răspunsuri:
| Bogdan_Badescu_1987 a răspuns:

Olx

| AlexEddie explică (pentru Bogdan_Badescu_1987):

M-am uitat pe acolo, si pe tocmai, dar majoritatea la preturi bune sunt vandute.

| AlexEddie explică (pentru AlexEddie):

Numai daca cunosti pe cineva care are nevoie de bani si sa fie aproape de tine, ca la banii astia trebuie sa cauti si sa ai grija sa nu fie distrusawinking