| GeorgeOG19 a întrebat:

Salut.As vrea sa imi cumpar un e46 320d in 4 usi cu 210 cp. Oare cam cat are consumul daca are modificarile la putere? Sunt sigur ca creste destul de mult.

Răspuns Câştigător
| Începătorul988 a răspuns:

Si racire si franare? Fix ****, motorul raceste fix pentru cei 150cai, nu 210, si franeaza normal.

5 răspunsuri:
| Începătorul988 a răspuns:

Exterior 6/7, oras 10. Depinde de stilul de condus, banuiesc ca are turbina, evacuare, intercooler si soft.

| GeorgeOG19 explică (pentru Începătorul988):

Evacuare directă 4 țevi, soft 30 cp, turbina mărită asa zice vanzatorul. 150 dusa la 210.

| GeorgeOG19 explică (pentru Începătorul988):

Stilul nu va fi agresiv.O conduc doar unde permite drumul.Condus decent.

| Începătorul988 a răspuns (pentru GeorgeOG19):

Atunci ia una stock, fara batai de cap.

| Începătorul988 a răspuns (pentru GeorgeOG19):

Si racire si franare? Fix ****, motorul raceste fix pentru cei 150cai, nu 210, si franeaza normal.

| narcuz a răspuns:

8-9 cel putin