| mafiot1 a întrebat:

Salut.As vrea sa imi spuneti mai indetaliat ce inseamna norma de poluare Euro 6 deoarece vreau sa cumpar un BMW Seria 7 2018.

Răspuns Câştigător
| Daniel_Popute_1996 a răspuns:

Pai in principal inseamna mai putine emisii de carbon. mai putin poluant, mai putine taxe, AdBlue si cam viitor, pentru ca nu o sa se mai circule in cativa ani nici macar cu un euro 4... nu ca ar fi prea poluante ci pentru ca nu se strica asa repede si ca firmele sa isi vanda marfa! Deci emisii CO2, poluare si taxe mai putine.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Asa bine se plateste la KFC?

Răspuns utilizator avertizat
| suntserios a răspuns (pentru mafiot1):

Aha, si aia platesc in aur?

| Kogaion a răspuns:

El vrea seria 7 2018, da nu stie ce inseamna Euro 6 si normele de poluare...Ba saracule, du-te canta la alta masa.

| Nimeni10 a răspuns:

Vrei sa cumperi septar, dar nu știi ce însemna norma de poluare euro 6.