| Alexionut232 a întrebat:

Salut,as vrea sa stiu care motoare de la Audi sunt fiabile?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Variantele RS, cele mai scumpe din dotare chiar daca depasesc 2L in capacitate cilindrica. Restul nu mas risca la ele. https://www.youtube.com/watch?v=imM4a7fd1lQ ceva de genu asta V8

| Panamax a răspuns:

Poti sa iei cel mai fiabil motor daca l-a avut inaintea ta un zgarie branza care i-a pus ulei ieftin, filtre chinezesti, a dat cu ea in toate bordurile, km au fost dati inapoi de 5 ori, sau din doua caroserii accidentate a facut una tot degeaba.