| rRamses a întrebat:

Salut, as vrea sa stiu ce acte trebuie sa verific si ce mai exact atunci cand cumpar o masina second.

Răspuns Apreciat de Editori
suntserios
| suntserios a răspuns:

Certificatul, civul, asigurarea si daca vanzatorul e dispus sa iti dea fiscalul. Important e sa vezi ca vanzatorul e cel trecut in acte altfel inseamna ca e un intermediar / samsar si te complici cu actele

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Oricum vei merge cu vânzătorul la un birou de intermediere și ăia îți zic dacă actele sunt în regulă.