| kypsyk112 a întrebat:

Salut.As vrea sa stiu si eu cateva pareri despre opel astra h hatchback motor 1.8 16v an 2005.multumesc.

Răspuns Câştigător
| kypsyk112 explică:

Opelul asta care zici tu este foarte bun am experienta in masini si tractoare de 30 de ani acum am reparat masini in anii astia vreo 500-600 eu am un opel ca asta din anul 1997 motor 1.8 16 v si este la mine de 20 de ani pentru ca am luat-o direct din fabrica cu 5 400 de euro si arata aproape la fel de bine si merge la fel de bine niciodata desfacut motorul fara nici o problema acum un an i-am schimbat bujiile pentru ca erau negre si la de deal mergea cu 20-30 km la ora iar acum merge cu 100 km la deal asta a fost singura problema cu masina

7 răspunsuri:
| Lorena7712 a răspuns:

Opel. Nu. Niciodata. Indiferent de model. Cea mai proasta alegere.

| Isac_Ioan_1967 a răspuns (pentru Lorena7712):

Vorbesti ca sa nu adormi opelul asta este foarte bun care zice el

| kypsyk112 explică (pentru kypsyk112):

Multumesc pentru raspuns.

| Isac_Ioan_1967 a răspuns (pentru kypsyk112):

Funda?

| Isac_Ioan_1967 a răspuns (pentru kypsyk112):

Mersi

| Lorena7712 a răspuns (pentru Isac_Ioan_1967):

Sigur, sigur. Opelul tot opel ii

| kypsyk112 explică (pentru Lorena7712):

Da,nu te contrazic.Da multi au zis ca opelul e o msina buna.chiar si un mecanic a spus asta.

| kypsyk112 explică (pentru Lorena7712):

Opelul asta care zici tu este foarte bun am experienta in masini si tractoare de 30 de ani acum am reparat masini in anii astia vreo 500-600 eu am un opel ca asta din anul 1997 motor 1.8 16 v si este la mine de 20 de ani pentru ca am luat-o direct din fabrica cu 5 400 de euro si arata aproape la fel de bine si merge la fel de bine niciodata desfacut motorul fara nici o problema acum un an i-am schimbat bujiile pentru ca erau negre si la de deal mergea cu 20-30 km la ora iar acum merge cu 100 km la deal asta a fost singura problema cu masina