| s3s a întrebat:

as vrea si eu un site d unde sa iau huse pentru scaune la un opel astra, sa fie din panza si sa fie originale nu din alea universale

1 răspuns:
| FurtunaDiesel a răspuns:

La orice magazin de piese auto gasesti, cele mai maricele nu chair din alea din colt de strada! Daca nu uite-te pe 4tuning in shop si o sa ai o groaza de variante atat universale cat poate si pentru modelul tau, nu bag mana in foc ca sunt si standard dar sigur gasesti universale!