| ReVeRs a întrebat:

Salut, astazi am fost sa dau sala, am fost declarat admis după care pe monitor mi-a apărut sa îmi selectez data pentru traseu, am selectat data respectiva după care domnul polițist care era acolo mi-a spus ca pot pleca. însă am plecat direct nu am mai stat sa îmi semneze nimeni pe dosar sa îmi scrie data locul sau punctajul cu care am fost admis..este în regula? Pot da traseul și asa sau trebuie sa ma duc înapoi la drpciv sa îmi completeze acele date.Multumesc

2 răspunsuri:
| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Cel mai bine te duci înapoi ca să nu riști nimic.

| AdrianaLacan a răspuns:

Eu nu am semnat nimic, m-am prezentat in ziua cu examenul in locul stabilit, politistul avea dosarul meu la el. Dar asta a fost acum ~6 ani. happy Acele date intra automat in sistem, nu trebuie sa vina cineva sa vada cate puncte ai facut ca sa iti valideze, nu ar mai avea sens acele teste daca nu ar fi fost automatizate.