| anonim_4396 a întrebat:

.Astazi mi-am luat un penny board din carrefour, am dat 100 lei si ceva pe el iar acum nu stiu daca e fake sau nu, nu baga viteza mare si este putin umflat, nu stiu cum sa va zic si cand mergi parca de zguduie. Puteti sa imi spuneti dezavantajele unui penny board fake? Si daca este fake ce as putea sa ii fac ca sa mearga mai rapid, am inteles de la un baiat ca ii pot face ceva la roti la suruburile alea si pot da rotile cu ulei. Nu prea ma pricep la penny boarduri dar prietenul meu are yamba si parca la atingere e altfel..al meu e din plastic iar la el parca se simte ca un fel de silicon. Of, help me, chiar as vrea sa fac ceva util cu aia 100 lei si ceva pierduti.(sper ca nu sunt pierduti si ca i-am irosit degeaba)

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu este fake, ca nu-si permit sa vanda fake-uri, cei de la carrefour, doar ca este un model ieftin, slab calitativ.

| Panamax a răspuns:

Ai cumparat o porcarie ieftina.
Bani aruncati.

| Iote a răspuns:

Https://forum.softpedia.com/......ice-teapa/
Poate invatam toti ceva de aici.