| Stvmro a întrebat:

Salut,astazi mi s-a aprins in bord, practic o masina cu 3 pasageri in ea si scotea in relief bancheta din spate.Stie care ce e si ce trebuie facut? Multumesc

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Prea multa greutate in masina. Poate bagi un porc si legume de e atat de grea

6 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Probabil ai umblat la bancheta, si nu ai fixat-o corect la loc. Nu are legatura cu greutatea.

| siriusblack98 a răspuns:

Ce masina ai?

| andreipaskk1 a răspuns (pentru siriusblack98):

Trabant sport

| siriusblack98 a răspuns (pentru andreipaskk1):

Cam greu de crezut dar ma rog. Te intrebasem ca sa vad ce avertizari are respectivul model inregistrate in computerul de bord. Oricum cel mai probabil se refera la greutatea de pe spate.

| Stvmro explică (pentru siriusblack98):

Glk

| Stvmro explică:

È un glk.nu cred ca indica greutatea ca nu sta nimeni pe bancheta din spate.