| Pitbullllll a întrebat:

Salut, aveti idee cat costa manopera pentru schimbare kit ambreiaj la un golf 4 1.6 16v?

3 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Depinde la cine o duci. In jur de 500 de lei, zic eu.
Poate vei gasi si mai ieftin, in ideea ca e veche.
Sa nu uiti si de ulei nou pentru cutie.

| RxTx a răspuns:

Depinde de la oraș la oraș de la service la service de la zona la zona
Depinde daca vrei factura sau nu vrei factură.
Uite la un service fara nici un fel de acte care nu au nici un fel de firma îți ia aproximativ 200 lei poate să îți ia și 150 lei daca nu au bani de țigări și bere și nu au mai fumat ceva de câteva ore.

Daca mergi la un service oficial îți ia aproximativ 300 lei sau mai mult daca este de lux
Chiar și 350 lei daca vrei factura și chitanță

| Yoshi87 a răspuns:

Da