| Rhjhfkk a întrebat:

Salut. Azi mi-a venit talonul acasă și când am desfăcut plicul, din greșeală am rupt foarte puțin din talon. Nu afectează deloc datele scrise pe el. E rupt foarte puțin în colțul stânga jos unde nu e nimic scris. Mi-l poate reține poliția in trafic din cauza asta?

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu.

| MihaiSpeedster a răspuns:

Dacă te întreabă polițistul de ce e rupt, spune-i ca la un control anterior, agentul a tras un pic mai tare de talon și s-a rupt colțișorul ăla, dar ți-a spus că n-are nimic. Fă-i din vorbewinking