| Ștefan890 a întrebat:

Salut băieți, vreau sa îmi cumpăr o mașina și nu stiu care e mai buna.Imi puteți da vreun model de BMW sau audi? Vreau o mașina rapida și de tracțiune sau alte modele nu neaparat BMW sau audi, mulțumesc

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

In primul rand in ce tara stai? asa iti pot recomanda autobuz pentru Romania cel mai bun legat de bicicleta si bmw sau audi daca stai intr-o tara straina care nu are treaba cu Italia pentru ca aia au drumuri rele