| VasiDobie a întrebat:

Cand conectez telefonul prin bluetooth la playerul masinii(fiat croma) ca sa ascult muzica, sunetul se intrerupe in jur de 2 secunde la interval de 20-30 de secunde. Lucrul acesta intampla doar cand motorul este oprit, cand este pornit functioneaza corect.
Ce as putea face?

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Lasa contactul si vezi daca face asa, se opreste si la mine dupa 4-5 minute apoi trebuie repornit cand scot contactul. Masina interpreteaza ca tu ai plecat si nu mai e nimeni de aia se opreste.