| catalin542000 a întrebat:

Salut.
Care este diferenta dintre ford mondeo 2016 si ford mondeo titanium 2016?
(Am auzit ca la titanium ai mai multe elemente cromate).
Sunt si diferențe de optiuni, adică optiuni in plus?

2 răspunsuri:
| ClaudiuM1997 a răspuns:

Salut. Titanium este un nivel de echipare mai mare decat cel standart.In general la ford gasesti asa : style, zetec, titanium, etc. Ca exemplu un ford mondeo titanium, in general e mai dotat si are ceva elemente de stil in plus fata de unul zetec, care la randul lui e mai dotat decat un style. Daca vrei sa iti cumperi asa masina si ai banii, as merge pe unul titanium.

| SigBogdan a răspuns:

Cred ca este vorba de anumite dotari in plus