| Andreianonimul20001 a întrebat:

Salut care mașina credeti că e mai bună la agățat gagici (fete)?

Porsche Macan,BMW X5, BMW seria 7, Audi A4, Mercedes Benz C-class sau Porsche Panamera.

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

De departe cea mai misto masina pe care o intelege si una care are 2 clase de la tara si o femeie stilata scolita la Sorbona, ar fi Lamborghini!
Dar cum ti-a spus andra, nu conteaza ce conduci decat in ochii pitipoancelor, masina e un bun material fara sentimente si fara glaswinking

| OldSoul a răspuns:

Nu conteaza.
Important e sa le agati cand trec pe trecerea de pietoni, sa nu te bagi ca nebunu pe trotuare dupa ele.
Si vezi, incearca sa le agati cu oglinda, si la viteza mica, sa nu faci victime.

| FreddieM a răspuns:

De ce nu apelezi la sarm, frumusete si stil? E mai ieftin si stii sigur ca valorezi ceva in ochii lor.

| Andra9pk a răspuns:

Daca vrei sa agati una pentru o seara,oricare dintre masini e buna. Nu tin ele cont,nu cunosc ele modelele laughing se uita la emblema si daca pare luxoasa interior/exterior.
Unele se uita si la tine cum arati, cum esti imbracat, cum vorbesti, cum e portofelul etc. laughing
Daca vrei sa agati o tipa normala, pe aia n-o va interesa de masina pe care o conduci, ci de tine ..ca nu se culca cu masina...