| MaDu222 a întrebat:

cat consuma un ford fiesta 2004 1.3 benzina? fundabig grin

3 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Conform datelor tehnice di cartea masinii un Ford Fiesta 1, 3 -2004 consuma in localitate 9-10 litri si in afara localitatii 6-7 litri de benzina.

| emoboy a răspuns:

Uite aici http://www.auto.ro/ford-fiesta_3u/ford-fiesta_3u-1_3i_ambiente.html si alte detalii nu numai consumul!

| Georgel26 a răspuns:

Salut~! Nu sunt sigur dar cred ca are un consum destul de mare.Eu am gasit cifrele astea: 8(urban), 6(Extraurban) si 7 (mixt). dar parerea mea e ca sunt cam umflate.winking