| Începătorul988 a întrebat:

Cat pot lua pe un audi a3 8p 2. 0tdi 170cai(210cai stage1), 2007/10.
Ca dotari
Navigatie mare color rns-e
Maxidot
Panorama
Comenzi volan
Senzori lumina, ploaie, parcare fata/spate
ESP, ABS
Volan in 3spite de S-Line, incalzit.
Incalzire in scaune.
Webasto
Etc

7 răspunsuri:
| Începătorul988 explică (pentru sierra1):

Salut. Nu am gasit cu echipare ca a mea, la majoritatea le lipsesc multe dotari. As dori un pret estimativ, avand in vedere ca masinii ii lipseste doar pielea si suportul pentru pahare(e destul de greu de gasit si prin dezmembrari).

| sierra1 a răspuns (pentru Începătorul988):

Asta e prețul pieței, n-ai ce face!

| Începătorul988 explică (pentru sierra1):

Nu multe sunt atat de dotate! Nu am gasit nici unul in momentul actual pe site-urile de vanzare, cu dotari ca si ale mele

| sierra1 a răspuns (pentru Începătorul988):

Cu toată stima dar fiecare vânzător face exact așa: a mea e cea mai tare! Dar repet, piața decide cu cât de vinde nu tu. Chiar, tu cât ai vrea pe ea?

| Începătorul988 explică (pentru sierra1):

Undeva la 6000€, avand in vedere ca ii lipseste doar pielea. Are soft, injectoare schimbata, suspensie reglabila fk.

| sierra1 a răspuns (pentru Începătorul988):

Bafă la vînzare, pune-o pe olx și vezi ecourile