| xXGaBiXx a întrebat:

Cat timp durează sa-mi vina acasa înștiințarea de la procuror?
Polițistul mi-a zis ca a predat dosarul de o săptămână, dar nu a dat nici un semn de viață.
Ultima declarație am dat-o acum o săptămână si au trecut deja 3 luni de la întâmplare.

1 răspuns:
| Dudecrazy95 a răspuns:

La o astfel de chestie poti astepta chiar si jumatete de an. Poate chiar mai mult cine stie. o ruda de-a mea a avut un accident si a asteptat 3 luni pentru a-i da permisul inapoi. In timpul ala nu avea acces sa iasa din afara tarii. Ar trebui sa se termine toata povestea dupa atata timp nu-ti fa griji. La ce sistem avem noi te poti astepta la ce-i mai rau.