| Mystyco a întrebat:

Caut o masina de ceva timp si am gasit o Hyundai i30 1.6 diesel 110 HP stiti cat consuma? Locuiesc in Bucuresti si as vrea sa stiu o medie a consumului.

3 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Gasesti raspunsul tau aici http://www.auto-data.net/ro/?f=showSubModel&modeli_id=1474 nu ai precizat ce model deci cauta in lista de mai sus.

| Idriceanu_Robert_1980 a răspuns:

Te sfatuiesc sa nu alegi hyundai.Candva va trebuii sa o vinzi, nu se prea gasesc cumparatori.Nu este o masina destul de fiabila si multe alte chestii. Daca cumperi, cumpara dar pe propria RASPUNDERE.

| MariusF23 a răspuns (pentru Idriceanu_Robert_1980):

Masina e destul de fiabila. Se vinde greu pentru ca nu scrie VW pe ea.