| RoVIP a întrebat:

Salut,caut și eu o mașină între 1000-2000€. Da conteză să fie bună și întreținută, știu că sunt banii puțini însă unui începător nu îi trebuie o mașină foarte scumpă!

Rog seriozitate!

5 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Te contrazic putin unui incepator ii trebuie o masina buna nu noua, dar una bine pusa la punct sa aiba frane cum trebuie, distributie, transmisie, anvelope in stare foarte buna, totul conteaza cand in trafic de multe ori o franare face diferenta intre viata si moarte...dar lumea nu se gandeste ne gandim la ieftineli.

| Violleta2022 a răspuns:

Cauta o masina de capacitate cilindrica cat mai mica 1400 sau 1600 cmc, fiindca acelea le poti lua la o valoae mai mare, fiindca sunt mai ieftine.
Inca ceva, nu-ti mai da numarul de telefon pe un forum public, fiindca poti fii cautat la misto si trimis cine stie pe unde, doar ca sa se amuze pe seama ta.

| Sofer a răspuns:

Întra pe olx și pe market place pe Facebook și caută mașina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu mi-as lua un golf pe banii aia. Daca ii trebuie piese se gaseste.

| ClaudiuM1997 a răspuns:

Salut. In banii aia as lua un Opel Corsa C 1.2 benzina cat mai nou si cu km cat mai putini. Nu e o masina de fite deloc dar e suficienta pentru un incepator. Ajuta si faptul ca e ieftin de intretinut si consumul e ok. Bafta!