| valentin2002 a întrebat:

Ce carte pentru examenul auto îmi recomandați? Sa conțină și teorie ( legi și chestii d-astea ) dar și chestionare... Mai pe scurt să fie completa!

4 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Cel mai bine inveti de pe www.scoalarutiera.ro. Ai explicatii video si aceleasi intrebari ca pe drpciv la chestionare si alea cu explicatii, care nu se repeta, mediu de invatare etc. Tot ce vrei, e si gratis. Dupa poti face si chestionare pe drpciv, ca sa te obisnuiesti cu stilul in care o sa fie sala.

| valentin2002 explică:

Stiu de astea, dar mă gândeam că ar fi mai ok și cu o carte, la asta mă refeream. Stiu ca sunt si cărți bune și altele mai putin bune, că totuși vreau sa imi iau si o carte...

| NastaseClaudiu a răspuns:

Singura platforma de chestionare auto identice cu cele de la examen care nu necesita instalare --->>> https://s9.ro/1dxk
Promovare 100%