| Popa_Eduard_1995_L6YU a întrebat:

Ce credeti ca e mai bun. O geaca pe piele sau una de textil, amândouă buget 1000 lei.

Răspuns Câştigător
| manoah2000 a răspuns:

Ambele sunt bune... Acum depinde de sezon (banuiesc ca geaca moto-ca nu ai specificat), eu personal am una de piele de la Dainese de cand conduceam pe A1 -1250 lei la vremea aia.Cauta si tu sa fie de calitate, de la un brand cunoscut si de preferabil sa o vezi in magazin, sa nu dai atatia bani degeaba.

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu as da 1000 lei pe o haina nici batut

Răspuns utilizator avertizat
| Popa_Eduard_1995_L6YU explică (pentru suntserios):

E vorba de geaca moto daca am postat pe auto&moto.

| suntserios a răspuns (pentru Popa_Eduard_1995_L6YU):

Corect, vina mea ca nu am fost atent.

| sierra1 a răspuns:

Ia-le pe ambele - nici nu-s cumpe!

| Lioana a răspuns:

Pretul mi se pare exagerat. Ce as alege intre piele si textil? Depinde de calitatea materialului si de designul gecii. Daca imi dai pozele gecilor mi-as putea face o idee, altfel nu.

| Popa_Eduard_1995_L6YU explică (pentru Lioana):

E vorba de geaca moto daca am postat pe auto&moto

| Lioana a răspuns (pentru Popa_Eduard_1995_L6YU):

Atunci as alege-o pe cea din piele.