| Dragos1285 a întrebat:

Salut,
Ce diagnoza recomandati pentru un bmw e61 cod motor n47d20 din 2008 cu DPF 177cp.
In primul rand ma intereseaza sa vad cand si-a facut filtrul ultima regenerare sau sa il fortez sa isi faca o regenerare.
Bugetul este undeva la 400-500 lei si ma orientasem spre delphi ds150 sau autocom.
Stiu ca in banii astia sunt clone chinezesti dar pentru ce am eu nevoie cosider ca sunt de ajuns.

1 răspuns:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Delphi ds150e si Autocom sunt cam aceeasi treaba, aceeasi clona.
Poti activa regenerarea cu ele, si probabil poti vedea si ultima regenerare + procentul de incarcare al DPF-ului, daca masina ofera aceste informatii.