| andr3i29618 a întrebat:

Salut ce imi recomandati pentru o pana la bicicleta, petic din alta camera sau un petic normal? care rezista mai bine?

3 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Petec special.Sau..alta.Acum sunt asa de naspa camerele..nu mai merge ca pe timpuri, cu petec taiat.

| drhotzu a răspuns:

Recomandabil este petec special pentru camera de bicicleta! cu tot cu adezivul special cu care vine la pachet.
daca nu ai la indemana asa ceva atunci poti sa mergi pe un petec din alta camera de bicicleta cu un adeziv pe baza de prenandez dar este nevoie de un pic mai multa indemanare...
SPOR!

| Radu_Popescu_1982 a răspuns:

E mereu bine sa ai un kit antipana. se gasesc cam la orice magazin de biciclete. o alta varianta ar fi solutia antipana (gen slime) http://www.youtube.com/watch?v=BUS3FXqiWVA