| NuAmNicioIdeeDeNumeVorbescSerios a întrebat:

Salut
Ce masina pana in maxim 4000 euro recomandati, sa fie ok pentru familie de 4 persoane dar si pentru iesit cu prietenii in cam 2 ani
Sa nu fie sub 2005-2007

Răspuns Câştigător
| Marcu_Stefan_2001 a răspuns:

Dacă vrei o mașină fiabila, la care sa nu prea schimbi piese, sa aibă motor de 2.0 diesel de 150 HP, sa fie break, 4*4 si sa consume și puțin îți poți lua un subaru legacy... Dezavantaj ar fi ca interiorul mi se pare puțin cam îmbătrânit... Dar ii ok
Sau dacă vrei ceva elegant ar fi citroen c5 motor peste 2, audi a 4 cel cu 136hp, sau Volkswagen Passat, depinde de tine ce îți place...

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă vorbești serios și vrei mașina peste doi ani, intrebareaa e... precoce