| alexsneks22 a întrebat:

Ce parere aveti de aceste boxe?
https://mediagalaxy.ro/boxe-auto-akai-ss038a-654129b-4-c anale-200w-16cm
Pentru masina, nu am boxe pe spate asa ca vreau sa le pun pe acestea.

2 răspunsuri:
| st3f90 a răspuns:

Link-ul nu mai este valabil. eram si eu interesat la un moment dat de ele (Boxe auto AKAI SS038A-654129B ~ 70lei). presupun ca poate ti le-ai luat, asa ca spune-ne tu cum se aud.

| alexsneks22 explică (pentru st3f90):

Scuze pentru raspunsul intarziat, dar nu am mai intrat deloc pe TPU de cateva luni.
Da, le-am cumparat, dar inca nu le-am putut auzi la putere maxima, pentru ca am un casetofon destul de slab la masina. Dar iti recomand sa cumperi unele peste 100 de lei.