| DJyAlex a întrebat:

Ce parere aveti de masinile acestea: Passat B8 2.0 tdi 190hp, Volvo S60 2.0 diesel 180hp, Mazda 6 2.2 diesel 190hp, Audi A6 C7 2.0 tdi 190hp? Care sunt diferentele la costul de intretinere? Voi ce ati alege si de ce?

2 răspunsuri:
| Alexandrionelu a răspuns:

Eu as alege A6. Este cam la fel de scump de întreținut ca și pasatul (au același motor), dar este mai spațios și mai confortabil.

| Gabriel2019 a răspuns:

Aș alege pasatul 2.0 deoarece este o mașină mai ușor de întreținut, oferă protecție și comfort. Ai la ce să te dai și merită pentru că o poți vinde ușor deoarece sunt foarte apreciate și căutate pasaturile?