| anonim_4396 a întrebat:

Salut, ce parere aveti de mitsubishi galant? 2000? vad ca arata foarte bine masina dar vreau ceva pareri despre ea, cat de fiabila este, intretinerea etc...

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cam veche masinuta si nu prea populara in Romania. la mitsubishi cheltuielile de intretinere sunt foarte mari la fel si preturile la piese. iti zic din experienta, detin in Lancer si cel putin preturile din reprezentanta sunt nesimtit de mari, iar mecanicii de pe la alte serviceuri nu prea se baga ca nu au experienta cu ele.

1 răspuns:
| MultPreaInteleptulTractorist a răspuns:

O masina veche de 14 ani, ce parere sa avem. Macar sa ai noroc si sa nu bagi bani prea multi in ea. De laudat imi pare rau, dar nu pot lauda toate sicriele pe roti.
Ce fiabilitate sa aiba o masina veche de 14 ani. A fost deja suficient de fiabila... Orice an in plus e bonus. De fiabilitate vorbesti doar la masinile noi, nu sh si in niciun caz asa vechi.