| BuGsstormbunny a întrebat:

Salut, ce parere aveti de pleoape faruri pe golf4 scurt culoare gri cu geamuri fumurii

5 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Personal, pleoapele nu-mi prea plac.
Farurile fiind mai rotunde, pleoapele dau aiurea, parerea mea e ca strica aspectul.
Cel putin eu, acum cativa ani, in timpul scurt in care am detinut un Golf, le-am dat jos, si chiar si acum le am pe undeva aruncate.
Uite o imagine:
https://imgur.com/oqum5c4
Bine, sunt si pleoape fara acea decupare in partea semnalizarii, dar acelea sunt cel mai adesea facute din fibra (facute la coltu blocului gen, care sunt foarte fragile si nu muleaza bine, am avut pe o alta masina), si nu au omologare, iar daca esti oprit iti poti lua adio de la talon doar pentru ca pleoapele blocheaza semnalizare.
Cat despre geamuri fumurii, nu stiu, asta tine de gustul tau.

Cel putin la mine geamurile fumurii si pleoapele nu insemna tuning.
Daca vrei sa ii imbunatatesti aspecul, ai alternative mai bune, gen capota prelungita, bandou USA, si o suspensie ceva mai sport, si deja e alt aspect, si desigur, obligatoriu oglinda pasager egala la dimensiune cu cea a soferului.

| FakeJoker a răspuns:

Eu personal nu as pune pleoape pe niciun far al niciunui automobil, mai degraba as duce capota la cineva care se pricepe in asa ceva, si sa o prelungeasca, frumos cu linii si revopsita, sincer ii da alt astpect, dar nu cu chit.

| Dogx a răspuns:

Șmecher

| valentin201 a răspuns:

Salut,arata foarte bine plus ca pleoapele pe faruri ii dau o tenta de agresivitate masinii iar in legatura cu folia neagra te sfatuiesc sa iti montezi dar numai la un service autorizat RAR pentru ca acolo folile sunt foarte calitative.

| BuGsstormbunny explică (pentru valentin201):

Sigur, sunt toate omologate RAR.