| AndreiMihaiLNM a întrebat:

Salut, ce parere aveti despre husele inteligente de parbriz pentru iarna mai ales cele de la vigoshop? Ati testat? Puteti sa imi recomandati altele?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mai usor e sa dai zapada jos apoi cureti geamul cu un deodorant de cara consumat. Plastic deala stii tu si nai treaba

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

O aiureala. Patronii europeni si mai ales cei romani sunt de-o lacomie fara margini. Aceeasi husa, transport gratuit o iei din China mult mai ieftin. E adevarat: dureaza mai mult (29 zile) dar este un magazin online, de incredere, la care eu am peste 40 de comenzi si n-am avut probleme cu ei: http://bit.ly/33MOywy
Transportul este gratuit, pastrezi ambalajul, faci o poza si le trimiti raspuns. Daca ai probleme cu husa le spui si ei iau masuri rapid. Eu am avut o problema cu un stick. In cateva zile mi-au intrat banii in cont.