| Golddy a întrebat:

Salut. Ce se intampla daca merg cu 150 kg pe o trotineta care tine pana la 120? Pot aparea zgomote ciudate la motor sau un sunet mai puternic? Am tractiune fata si vad ca nu da probleme?

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Ce se intampla daca merg cu 150 kg pe o trotineta care tine pana la 120"

așteptă-te să crape in orice moment

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Câți ani ai? 10 ani?

| ReddY25 a răspuns:

Lol

| Violleta2022 a răspuns:

Se arde motorul sau se rupe cadrul.

| Violleta2022 a răspuns:

La 150kg ti-as recomanda asa lasi naibii trotineta ca nu ai nevoie tu de asa ceva, dimpotriva, ai nevoei sa dai din picioare ca esti obez de grad 3 si daca nu faci acum ceva pentru tine, in cativa ani esti mort.