| boss97 a întrebat:

Salut.Ceva păreri despre vw passat b6 2010, motor 2.0 tdi, 270.000 km ...se merită cumpărat de la nemți?

2 răspunsuri:
| Bratu_Andrew_2000 a răspuns:

La cati bani? Parerea mea e sa cauti si in Anglia. Mi se pare cel mai bun market pentru masini. Baga pe google

https://www.autotrader.co.uk

Cand vrei sa cauti masini iti trebuie un cod postal de UK

Baga : SO151HJ

Masina mi se pare ok, dar are foarte multi kilometri. Recomand sa te duci tu personal ca sa vezi ca e ok. Cat despre Anglia, tine minte ca te costa vaporul vreo 800 de lire. Eu locuiesc pe o insula deci pentru mine renteaza ca oricum imi trebuie vapor. Dar pentru tine ar putea fi o alegere mai buna Germania pentru ca o poti aduce singur acasa. Vezi si tu.

Bafta! :)

| boss97 explică (pentru Bratu_Andrew_2000):

Mașina este aproape de mine, am fost și am văzut-o, arată foarte bine, e întreținută, doar nr. de km cam bate la ochi...e vorba de vreo 4000 și ceva de euro...