| Ghiberdel600 a întrebat:

Cine cunoaste pe cineva care aduce masini din Anglia in Romania....mai ieftine...

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu ti-o puteam aduce in Spania. Imi ziceai ce model vroiai de pe autotrader.co.uk si mergeam dupa ea pentru tine. Du-te tu dupa ea si te intelegi prin semne cu vanzatorul nu e problema, in samsari nu te baza (eu stau bine cu vorbitul in engleza nu e bai la mine). Mi-am gasit una de 13000€ in UK

| mgtow a răspuns:

Eu cand am gasit-o pe a mea am platit un avans prin paypal am luat bilet de avion si am ajuns la concesionar, apoi dupa proba de condus, verificarea masinii cum arata etc si reducerea aplicata am platit restul banilor, apoi am plecat spre casa