| Sebastian_Ionut_1950 a întrebat:

Salut, cine îmi Poate spune de unde pot achiziționa grilele laterale de la proiectoare pentru o bara fata AMG pentru Mercedes w 203 și nuca de la schimbător cu 6 viteze și ornamentul din lemn cu scris (AMG, Classic, Avantgard )

10 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Pe ebay gasesti destule, sa nu zic tot ce ai nevoie.

| Sebastian_Ionut_1950 explică (pentru relian):

Imi pare rău ar nu am găsit

| relian a răspuns (pentru Sebastian_Ionut_1950):

Ok zii ce model de mercedes ai, din ce an, dara exact ce scrie la spate.De ex Mercedes C 350, sau C300 sau ce ai tu si anu.Si ma uit eu pe ebay.si despre ce bara este vorba? Treb sa spui cum se numeste.Sau macar explica cum arata unde este montata.De nuca aia ce spui tu aia e la schimbator am inteles.Asa si ala gen lemn de unde exact? Treb sa faci o poza, fa poze la masina ata ceara daca lipseste macar vad pe unde e.

| Sebastian_Ionut_1950 explică (pentru relian):

Este c 200, bara amg an 2004 eu doresc doar grilele laterale de la bara dacă îmi lași o adresa de Facebook îți pot trimite pozele și la nuca și la bara.

| relian a răspuns (pentru Sebastian_Ionut_1950):

Tu vrei grilu de la farurile de ceata? Nu stiu dara voi folositi in RO alte cuvinte proiectoare si alte chestii si eu nu stiu ces alea laughing unde eu asa se numesc lumini de ceata daca despre alea vorbesti.Nuca de care vorbesti se nume Knob, Gril lateral nu cred ca are, poate frontal acolo are griluri destule si la mijlocul bumperului si la farurile de ceata, deci in fata nu-i nici o bara este bumperu, care adevarat sta sau in spatele lui este bara aia de aluminiu.Acum nu stiu exact despre ce vorbesti, dara lateral mercedesu si orice masina n-are nici un gril

| Sebastian_Ionut_1950 explică (pentru relian):

Nu lateralul mașinii cele de la bara de la ceata grilele alea

| relian a răspuns (pentru Sebastian_Ionut_1950):

Da am vazut, sunt pe ebay dara trebuie sa vad cum is alea tale.

| relian a răspuns:

MERCEDES W203 C-CLASS SHIFTER KNOB/BOOT asa se numeste ce csuti tu. Dara trebuie sa spui desi cred ca ai zis ca e manuala masina s au nu stiu daca 6 viteze inseamna ca e manuala.Ce trebuie sa cauti tu este sa scrii in engleza pe ebay nu in romana, in romana nu gasesti nimic.Treb sa scrii in limba engleza ce cauti.Eu am gasit knobu asta dara cred ca e de la una automata. Dara pot sa trec manuala si vad

| FakeJoker a răspuns:

Ai putea incerca pe ali express sa le cauti sau auto doc, nu iti garantez ca le vei gasi, dar de obicei pe autodoc apar si ornamente de genul.

| Sebastian_Ionut_1950 explică (pentru FakeJoker):

Nu am găsit pe alieexpress iar pe auto doc am văzut ca au ceva de genul dar nu am găsit pentru bara AMG dacă tu găsești te rog mult sa-mi dai un link!