| George12356456 a întrebat:

Cineva care are mașină pe GPL mi-ar fi de ajutor. De ieri nu mai comuta pe gpl. Am instalație landi renzo. Tind sa cred că este senzorul de presiune, dar nu are nici 2 ani. Voi ce ziceți? Mersi!

5 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Daca nu are doi ani, e inca in garantie. Eu sunt la al treilea senzor in 3 ani... Nu știu ce se întâmplă cu instalatiile mai noi, in 7 ani pe o alta masina nici nu am stiut ca exista acel senzor.

| Panamax a răspuns:

La mine nu comuta daca am vreo eroare pe partea de benzina. Daca sezorul este defect comuta oricum.Un tester universal pentru GPL costa 70 de lei.

| George12356456 explică (pentru Panamax):

Îmi poți da un link te rog?

| Panamax a răspuns (pentru George12356456):

GPL shop Buzau

| OdobasianCelestin a răspuns:

Ia-ti un golf 4 1.9 alh, cu ala faci treaba