| Luci88 a întrebat:

Salut colegii. am cumparat o masina din Olanda si problema este urmatoarea: vanzatorul nu mi-a dat cardul masinii (cartea) cio fi aia. a zis ca trebuie sa ramana la ei la biroul unde mi-a facut actele. si acum cand sa o inmatriculez e problema ca am nevoie de card! ce pot face acum ca sa recupar acel card? a mai patit cineva asa ceva? va multumesc si astept raspunsul vostru! multumesc de intelegere si drumjuri bune!

2 răspunsuri:
| TOP10Litera a răspuns:

Doamne fereşte, cum să cumperi o maşină fără carte, dacă ţi-o dă la amanet!?!?

| Luci88 explică (pentru TOP10Litera):

Ca prima masina in viata mia. eu nu am stiut. cu cine am fost nu a zis nimica.