| Răzvan_Borş_1993 a întrebat:

Salut,cu o intrebare ma adresez si eu voua. Aveti idee de unde pot achitiona sticker/autocolant pentru luneta masinii cu capul de lup galben, respectiv petrolul Ploiesti? happy am tot cautat pe net dar nu gasesc nicicum.

1 răspuns:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Cauti pe facebook spre exemplu, "Stickere" sau "Stickere personalizate", vorbesti cu ei, le trimiti imaginea si ti-l printeaza pe autocolant, sau cauti o firma de productii publicitare, de la tine din oras, si ti-l fac ei.