| Silenceisanwser a întrebat:

Salut cum montez acest subwoofer, am trase in spate cabluri la 12v, la cd player am iesire pentru subwoofer, cabluri rca am, vreau sa stiu ce e de facut, trebuie sa trag de la boxele masini neaparat cabluri? daca am iesire de subwoofer la cd player? acesta e subwooferu http://www.altex.ro/subwoofer-auto-activ-sal-xb-12-a-80w -30-cm! Multumesc si ofer funda!

Răspuns Câştigător
| Arthur a răspuns:

Nu, dacă ai ieşire de linie sau subwoofer. Ai grijă doar ca difuzorul de la subwoofer să fie în fază cu restul difuzoarelor.

2 răspunsuri:
| IoanexD a răspuns:

Tragi fir din Cd-playr pana in statie, fire + - baterie - statie. si dupa din statie de la + - fire la subwoofer. nu cred ca intelegi prea multe laughing