| HeckerMyNames a întrebat:

Cum pot sa schimb becurile din plafoniera fata spate la un Golf 4? va rog un raspuns cat mai rapidwinking

Răspuns Câştigător
| Scremer a răspuns:

Salut numai bine. O sal intreb pe mecanicul meu poate stie el, eu nu am avut golf 4 deci nu stiu sa-ti raspund o sa ma interesez si daca aflu ceva iti zicbig grin desi ai mai putea incerca pe 4tunning pe forum acolo sigur gasesti raspunsu

5 răspunsuri:
| Scremer a răspuns:

Pai nu mai bine mergi la un mecanic?

| HeckerMyNames explică (pentru Scremer):

Mersi mult o sa ma interesez o sa intreb un mecanicwinking salut!

| Scremer a răspuns (pentru HeckerMyNames):

Salut numai bine. O sal intreb pe mecanicul meu poate stie el, eu nu am avut golf 4 deci nu stiu sa-ti raspund o sa ma interesez si daca aflu ceva iti zicbig grin desi ai mai putea incerca pe 4tunning pe forum acolo sigur gasesti raspunsu

| Tataran_Sebastian_1998 a răspuns:

Pai,trebuie scoase cu o surubelnita ceva, dar eu iti recomand sa mergi la cineva care se pricepe si sa-l intrebi ca sa nu strici ceva...

| HeckerMyNames explică (pentru Tataran_Sebastian_1998):

Da. mersi dar credeam ca te pricepi si ma poti ajuta dar multumesc mult oricum Salut!

| Tataran_Sebastian_1998 a răspuns (pentru HeckerMyNames):

Salut,numai bine.