| sparking a întrebat:

Salut, daca am 1 80 si vreau sa dau de permis de 16 ani sa pot conduce un cross de 125 cc pe sosea, nu este prea mic crossul? Si daca e prea mic, pot sa ii schimb rotile sa ii pun de 19 cu 17?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| florin926481f a răspuns:

La 1,80 sincer sa-ti spun e cam mic, daca tot vrei sa iei A1 mai bine cauti alta categorie de motor:nqked, sport, adventure, chopper.

| sparking explică (pentru florin926481f):

Stiu ce zici dar eu as fi vrut un cross stii ca sa ma dau off road la mine la tara dar si sa ma plimb pe strada