| andrei28743 a întrebat:

Salut, dacă am firma de construcții (ne ocupam cu amenajari interioare)am nevoie de licența de transport la autoutilitara? Sau am nevoie de ceva acte pentru a transporta echipamentul (uneltele )la apartamentul unde avem de făcut reparații?(Ford transit)

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pentru transporturile efectuate strict pentru activitatea firmei tale nu ai nevoie de licenta de transport, de aceasta este nevoie in cazul unei activitati de transport pentru terti.