| CSDNCSF a întrebat:

Daca am picat traseul trebuie sa platesc dupa bani pentru ore in plus?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, trebuie sa platesti, este obligatoriu sa mai faci cel putin 6 ore de conducere.

| CSDNCSF explică (pentru Ioandelasal):

Cat vine asta? 200 lei?

| Ioandelasal a răspuns (pentru CSDNCSF):

Nu stiu, intereseaza-te la scoala pe care ai facut-o sau la alta scoala de conducere.

3 răspunsuri:
| funnnyman32 a răspuns:

Salut. Da alti bani, alta mancare de peste! Macar in orele alea axeaza-te mai mult pe ce nu stii sa-ti iasa cat mai bine si nu ezita sa intrebi pe instructor fara rusine, il intrebi daca iti ies manevrele bine ca omul nu e pus degeaba acolo. Si la traseu nu o sa mai ai treaba. stima!