| Marceltst a întrebat:

Daca inchiriez o masina am voie sa ies cu ia din tara? Vreau sa merg in Grecia si de asta.

Răspuns Câştigător
| Caro34 a răspuns:

Poti intreba la firma, poate mai platesti ceva in plus si te lasa! Totusi, de ce sa te complici cu asta fiindca in fiecare tara gasesti sa inchiriezi si daca ai bani, poate merge si cineva cu tine si nu esti singur, daca este pe o perioada mica de timp! Firmele astea sunt prezente acum in toate tarile. Numai bine!

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Majoritatea companiilor nu iti dau voie sa iesi din tara.
poti incerca la cele mai mari poate are vreuna taxe si pentru asa ceva