| Sp4RkMan a întrebat:

Salut,daca nu am releu de pornire mai porneste motorul manual? nu am nevoie la buton happy funda

4 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Da,porneste la pedala fara releu de pornire, porneste si fara baterie...

| AgathaRo a răspuns:

Poti porni masina impinsa dar trebuie sa ai pe automat contactul daca te referi la buton atunci banuiesc ca il ai pe cartela ¨cheia¨

| Sp4RkMan explică (pentru AgathaRo):

Nu m-ai inteles, este vorbe despre un scuter, poate porni mecanic fara releu de pornire? adica la pedala

| Sp4RkMan explică:

Ma refer sa porneasca la pedala, e vorba de un scuterwinking