| anonim_4396 a întrebat:

Salut, daca stie cineva, astazi pe drumul Deva-Brasov sunt multe radare? merg pe ruta [deva-sebes-sibiu-Brasov] si ma cam grabesc. multumesc, dau funda.

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Viața are prioritate, nu călcatul pedalei de accelerație.
Pleci mai din timp pentru un drum lejer.
Pa, pa.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai sa afli pe drum, iti dai seama ca cei care stau in fata calculatorului nu au cum sa stie ce e pe sosea. oricum la cat de aglomerat e traseul sigur sunt si ceva radare. foloseste o statie sau un antiradar, dar mai bine ai grija de viata ta

| Ady321 a răspuns:

Mai bine cumpara-ti o statie auto si alfi tot ce ai in fata.