| Anonim16661 a întrebat:

Daca va spun ca in 10 ani de cand am masina, nu am mers nici macar 50.000 km cu ea ma credeti?

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu e nimic iesit din comun.
Batranii circula cate 1000-2000km pe an, dar isi platesc taxele la zi, si mai si intretin masina, pentru nimicul ala. Le pornesc zilnic/la 2-3 zile, ca asa stiu ei ca se face...
In fine, 5000km anual sunt ok, inseamna ca te folosesti de masina doar cat ai nevoie, adica in weekend-uri, probabil.
E corect ceea ce faci, spre deosebire de cei care "baga" cate 40. 000km anual, fataindu-se aiurea prin oras.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu fac 15 min cu masina pana la servici

| darrio2007 a răspuns:

Asa! Si?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ieseai mai ieftin sa mergi cu taxiul